Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Label
es: Etiqueta

en: Add
es: Agregar

en: Path
es: Ruta

en: Code
es: Código

en: Guadeloupe
es: Guadalupe

en: Martinique
es: Martinica

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Generic
es: Generico

en: Plugin
es: Extensión

en: New Jersey
es: Nueva Jersey

en: New Mexico
es: Nuevo México

en: New York
es: Nueva York

en: North Carolina
es: Carolina del Norte

en: North Dakota
es: Dakota del Norte

en: Oregon
es: Oregón

en: South Carolina
es: Carolina del Sur

en: South Dakota
es: Dakota del Sur

en: West Virginia
es: Virginia Occidental

en: District of Columbia
es: Distrito de Columbia

en: About
es: Acerca de

en: Element
es: Elemento

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
