Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Code
eu: Kodea

en: Guadeloupe
eu: Guadalupe

en: Martinique
eu: Martinika

en: About
eu: (r)i buruz
