Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Label
fa: برچسب

en: Add
fa: افزودن

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Code
fa: کد

en: Georgia
fa: گرجستان

en: Guadeloupe
fa: جزیره گوادلوپ

en: Martinique
fa: مارتینیک

en: Mayotte
fa: مایوت

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Plugin
fa: افزونه

en: About
fa: درباره
