Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Code
gl: Código

en: Guadeloupe
gl: Guadalupe

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: About
gl: Información

en: Element
gl: Elemento
