Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ

en: About
gu: વિશે
