Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Label
hi: लेबल

en: Add
hi: जोड़ें

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Code
hi: कोड

en: Georgia
hi: जॉर्जिया

en: Guadeloupe
hi: गुआदेलूप

en: Martinique
hi: मार्टीनिक

en: Mayotte
hi: मैयट

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: About
hi: के बारे में
