Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Add
id: Tambah

en: Path
id: Jalur

en: Code
id: Kode

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Generic
id: Umum

en: About
id: Tentang

en: Element
id: Elemen
