Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Label
is: Merking

en: Add
is: Bæta við

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Code
is: Kóði

en: Georgia
is: Georgía

en: Martinique
is: Martiník

en: About
is: Um
