Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Code
ka: კოდი

en: Georgia
ka: საქართველო

en: Guadeloupe
ka: გვადელუპა

en: Martinique
ka: მარტინიკა

en: Mayotte
ka: მაიოტა

en: Plugin
ka: ჩანართი
