Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Code
km: កូដ

en: Georgia
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Guadeloupe
km: ហ្គូអាដឺលូប៉េ

en: Martinique
km: ម៉ារទីនីគ

en: Mayotte
km: ម៉ាយុត

en: About
km: អំពី
