Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Georgia
nl: Georgië

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Generic
nl: Generiek

en: Plugin
nl: Plug-in

en: About
nl: Over

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
