Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Add
ps: زیاتول

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Guadeloupe
ps: ګوادلوپ

en: Martinique
ps: مارتینیک

en: Mayotte
ps: مایوټ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Plugin
ps: لګون

en: About
ps: په اړه
