Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: Code
ro: Cod

en: Martinique
ro: Martinica

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: About
ro: Despre
