Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: Code
sk: Kód

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
