Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: Code
sl: Koda

en: Martinique
sl: Martinik

en: About
sl: O modulu
