Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Path
sq: Pozicioni

en: Code
sq: Kodi

en: About
sq: Informacione
