Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add
ta: சேர்

en: Path
ta: பாதை

en: Code
ta: நிரல்

en: Georgia
ta: ஜோர்ஜியா

en: Guadeloupe
ta: கோதேலூபு

en: Martinique
ta: மார்ட்டினிக்கு

en: Mayotte
ta: மயோட்டி

en: About
ta: பற்றி
