Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Label
vi: Nhãn

en: Add
vi: Thêm

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Code
vi: Mã

en: Generic
vi: Chung

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Alaska
vi: A-la-x-ca

en: About
vi: Giới thiệu

en: Element
vi: Phần tử
