Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Display
id: Tampilan

en: Inline
id: Sebaris

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Installed
id: Terinstal

en: Embed
id: Lekatkan
