Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Display
it: Visualizzazione

en: Inline
it: In linea

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Installed
it: Installato

en: Embed
it: Integra
