Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Display
uk: Показ

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: center
uk: по центру

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Embed
uk: Вбудоване

en: contain
uk: містить
