Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Display
ast: Pantalla

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Installed
ast: Instaláu
