Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ
