Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: center
el: κέντρο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε
