Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Display
et: Kuva

en: Inline
et: Samal real

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: center
et: keskele

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Embed
et: Manus
