Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Display
pt: Exibição

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia

en: center
pt: centro

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Embed
pt: Incorporar
