Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Display
sl: Prikaz

en: Inline
sl: V vrstici

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Installed
sl: Nameščeno
