Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Display
eu: Bistaratu

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Installed
eu: Instalatuta
