Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Display
sk: Zobraziť

en: Inline
sk: V riadku

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: center
sk: na stred

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Embed
sk: Vložiť
