Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Display
vi: Hiển thị

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Embed
vi: Nhúng
