Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Display
es: Presentación

en: Inline
es: En línea

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: center
es: Centrar

en: Embed
es: Incrustar
