Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Display
is: Sýna

en: Inline
is: Innfellt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni
