Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Display
gl: Visualización

en: Inline
gl: En liña

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Embed
gl: Incrustar
