Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Display
ka: ჩვენება

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
