Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta6) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Display
oc: Afichatge

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: center
oc: centre

en: Embed
oc: Integrat
