Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta8) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Display
cs: Zobrazit

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Embed
cs: Vložit
