Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta8) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: center
hu: közép

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Embed
hu: Beágyazás

en: contain
hu: tartalmaz
