SVG Sprite (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Media
hy: Մեդիա

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-
