SVG Sprite (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Media
tr: Medya

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: About
tr: Hakkında

en: The maximum length of the field in characters.
tr: Alanın karakter olarak azami uzunluğu.

en: - Select a value -
tr: - Bir değer seçiniz -

en: %name: may not be longer than @max characters.
tr: %name: @max karakterden daha uzun olamaz.
