SVG Sprite (1.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Media
gl: Medios

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: About
gl: Información

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -
