SVG Sprite (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Media
hr: Mediji

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: About
hr: Opis

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -
