SVG Sprite (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Media
hu: Média

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: About
hu: Leírás

en: The maximum length of the field in characters.
hu: A mező leghosszabb karakterszáma.

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.
