SVG Sprite (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Media
oc: Mèdia

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: About
oc: A prepaus

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -
