SVG Sprite (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: List
fi: Lista

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: About
fi: Tietoja

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.
