SVG Sprite (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: List
id: Daftar

en: - None -
id: - Tiada -

en: Maximum length
id: Panjang maksimum

en: About
id: Tentang

en: The maximum length of the field in characters.
id: Panjang maksimum field dalam karakter.

en: - Select a value -
id: - Pilih sebuah nilai -

en: %name: may not be longer than @max characters.
id: %name: tidak boleh lebih panjang dari @max karakter.
