SVG Sprite (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: List
it: Elenco

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Maximum length
it: Lunghezza massima

en: About
it: Informazioni

en: The maximum length of the field in characters.
it: Numero massimo di caratteri del campo.

en: - Select a value -
it: - Selezionare un valore -

en: %name: may not be longer than @max characters.
it: %name: non può essere più lungo di @max caratteri.
