SVG Sprite (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: List
ja: リスト

en: - None -
ja: - なし -

en: Media
ja: メディア

en: Maximum length
ja: 最大長

en: About
ja: アバウト

en: The maximum length of the field in characters.
ja: フィールドの最大文字数。

en: - Select a value -
ja: - 値を選択してください -

en: %name: may not be longer than @max characters.
ja: %name: @max 文字よりも長くすることはできません。
