SVG Sprite (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: List
ro: Listă

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: About
ro: Despre

en: The maximum length of the field in characters.
ro: Lungimea maximă a câmpului în caractere.

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -

en: %name: may not be longer than @max characters.
ro: %name: nu poate fi mai lung de @max caractere.
