SVG Sprite (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Media
sk: Médiá

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: About
sk: Informácie o

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
