SVG Sprite (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: List
ca: Llistat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Media
ca: Multimèdia

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: About
ca: Detalls

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.
